středa 10. srpna 2011

Bratrstvo černé dýky - anotace

J. R. Ward - Pomstěný milenec
Další pokračování válek rodu upírů z Coldwellu a šestice jeho ochránců tvořících Bratrstvo černé dýky je opět plné dramatických příběhů, zápletek a osudů. Jeho hlavní postavou je však temná postava - Rehvenge, upír, který čerpá životní energii z emocí ostatních, obchodník s drogami. Jeho reputace způsobí, že je naverbován, aby pomohl odstranit drsného a ostražitého krále Wratha, vůdce bratrstva. Pod tlakem hrozícího nebezpečí hledá morální podporu a tak propadne kouzlu ošetřovatelky Ehleny, která snad jediná mu může pomoci, avšak jeho city přehlíží. 
Z cyklu Bratrstvo černé dýky #7 

Vychází v srpnu

J. R. Ward - Milenec jen můj
Upírské Bratrstvo černé dýky se rozrůstá o dalšího bojovníka. John Matthew musel urazit dlouhou cestu, než byl nalezen mezi lidmi, kteří nepoznali jeho upírskou podstatu, stejně jako si jí nebyl vědom on sám. Nikdo však nezná ani jeho minulost, ani jeho pravou identitu. Osobní msta zavede Johna do nejzuřivějších bojů. A když se jeho spolubojovnice Xhexania ocitne v ohrožení, vkládá do jejího osvobození celé srdce. Xhex, kterou John přitahuje, však nechce podlehnout citům, protože právě ztratila milence, ale osud ukáže, že je jejich spojení nevyhnutelné.
Z cyklu Bratrstvo černé dýky
Vychází ­ v říjnuJ. R. Ward - Milenka pout zbavená
Vishousovo dvojče, sestra Payne, je ukuta ze stejného bojového ducha jako on. Po nekonečné době věznění z vůle všemocné Stvořitelky se jí podaří osvobodit, jen aby vzápětí utrpěla hrozné zranění. Její záchranu svěřuje Bratrstvo do rukou lidského chirurga, Manuela Menella, jediné možné spásy. Ten nikdy nevěřil na bytosti zjevující se v temných nocích a tím spíše se nechává svádět touto silnou ženou. Jejich světy, lidský a upíří, se však nutně dostávají do konfliktu, když je Payne předložen prastarý účet a jak její láska, tak život, se ocitají v nebezpečí.
Z cyklu Bratrstvo černé dýky
Vychází ­ v listopaduJ. R. Ward: Bratrstvo černé dýky - Průvodce
Autorka poskytuje čtenářům svůj vlastní pohled na neobvykle populární cyklus románů Bratrstvo černé dýky, který by neměl chybět v knihovně žádného jejího fanouška. Sdílí zde se čtenáři svoje představy o jednotlivých postavách cyklu, o jejich povahách, schopnostech a zvláštním nadání, ale i své nejoblíbenější scény. Kniha je doplněna rozhovorem s autorkou a dalšími informacemi včetně rad začínajícím spisovatelkám.
Vychází ­ v prosinci

Žádné komentáře:

Okomentovat