pondělí 14. března 2011

Nové knížky

Tak sem psala do nakladatelství baronet, jestli mají v plánu vydávat i další díly po šestém a odepsali mi, že na dalších dvou se už pracuje. Takže super, dočkáme se i dalších!

Taky mi přišla odpověď z nakladatelství Brána, že na konci května by měl vyjít druhý díl knih od Lary Adrian s názvem Polibek šarlatu.

Pro ty, kdo by neznal:
Polibek Půlnoci
Polibek půlnociPolibek půlnoci je první díl upírské milostné ságy americké spisovatelky Lary Adrian. Autorka ve svém poutavém románu stvořila temný svět, v němž se mistrně mísí napětí se scénami plnými spalující vášně. Kniha, která byla přeložena do několika jazyků, si získala příznivce po celém světě. Tajemný přitažlivý cizinec pozoruje hlavní hrdinku, mladou fotografku Gabrielle, v přeplněném tanečním klubu. Dívka se později stane svědkyní brutální vraždy a děj nabírá nečekané obrátky. Gabrielle je uvržena do světa, o němž doposud neměla tušení – do světa plného stínů, kde žijí upíři, jejichž existenci si běžní lidé vůbec neuvědomují, a kde hrozí vypuknutí krvavé války. Lucan Thorne je upír, jehož posláním je už po staletí chránit nic netušící lidstvo před hrozbou zvrhlých upířích soukmenovců, kteří propadli zhoubné závislosti na krvi. Když potká půvabnou Gabrielle, jeho život se rázem změní. Ve chvíli, kdy si Gabrielle vyberou za terč jeho nepřátelé, pouští se sám do boje o její záchranu… • USA Today bestseller 2007 • Award Winner 2007 – Borders Books Bestselling Debut Novel (nejprodávanější kniha v druhém největším řetězci knihkupectví v USA) • Evokující, svůdný, smyslný, vstupte do upířího světa a budete okouzleni. – J. R. Ward NY Times bestselling author 


Dost dobrá knížka, něco na styl J. R. Ward a jejího Bratrstva černé dýky.

Žádné komentáře:

Okomentovat