neděle 2. října 2011

Posuď knihu podle obalu (6)


Název knihy: Srdce v sázce
Autor: Alyxandra Harvey
Datum vydání: 14. 9. 2011

Anotace:
Solange Drakeová odjakživa věděla, že se má stát královnou upírů. Jako jediná upírka ženského pohlaví, která se kdy narodila a nebyla „stvořena“, je ohrožovaná ze všech stran: upířími ctiteli, kteří touží podílet se na pokračování jejího rodu, až po lovce, kteří se snaží zničit ji a celou její rodinu, hnáni vidinou tučné odměny. Když dojde k únosu, její starší bratr Nicholas a nejlepší smrtelnická kamarádka Lucy se snaží ji zachránit. Dokáže ale Lucy zachránit také sama sebe před Nicholasem, který je neodolatelný jako… zkrátka jako mladý upír? A co se stane, pokud se Solange zamiluje do lovce upírů, který ji chrání před smrtelně nebezpečnými intrikami královského dvora? 

Nechejte se rodinou Drakeových zavést do utajované komunity upírů, kde stále mají svoje místo velkolepé bitvy, svádění ve stylu goth, dramata nekončících životů i temný humor. 

Dobrodružství rodiny Drakeových pokračují v dalších dílech, kde mladistvá, láskou protknutá upíří akce graduje a rodina musí čelit dvě stě let staré zášti. 

Můj názor:
Moc hezká obálka, líbí se mi kombinace červené a tmavě modré, skoro až černé v kontrastu s bledou pletí modelky na obálce. Dobře vypadají i její sytě červené rty.
Na knížku jako příběh jsem velice zvědavá, protože anotace mi přijde zajímavá. Bohužel si na ni budu muset ještě nějakou chvíli počkat :(


Toto meme pořádá Syki.

1 komentář:

  1. Já jsem moc ráda, že se rozhodli mít tuhle obálku. Líbí se mi.

    OdpovědětVymazat