neděle 17. července 2011

Posuď knihu podle obalu (3)

kliknutím zavřete oknoNázev knihy: Sukuba-Trápení
Autor: Richelle Mead
Datum vydání: 06/2011

Anotace:
Sukuba je nadpřirozená bytost, která smí po libosti měnit podobu a jediným jejím úkolem je svádět. Zní to tak lákavě! Dívka může být, kým chce, její šatník je nevyčerpatelný a smrtelní muži by udělali cokoli pro její pouhý dotek. No, vlastně za to platí svou duší, ale proč zacházet do přílišných podrobností?
Avšak život Georginy Kincaidové, sukuby ze Seattlu, není ani zdaleka tak exotický. Pracuje v knihkupectví a její šéf je poměrně nesnesitelný uťáplý chlap. Nesmrtelní přátelé si z ní nepřestávají dělat legraci kvůli jedné její dávné proměně. A nejhorší ze všeho je to, že si nemůže vyjít na rande, aniž by z dotyčného muže nevysála život. Ona by přitom dala všechno na světě za to, kdyby se směla dotknout slavného a neodolatelně krásného spisovatele Setha Mortensena!
Snění o Sethovi však bude muset počkat, protože ve světě nadpřirozených bytostí se začíná dít cosi podivného… a velmi nebezpečného. Georgina se proti vlastní vůli stává aktérkou souboje mezi dobrem a zlem…Můj názor:
Velice zajímavá obálky. Líbí se mi pohled na Seattle v pozadí, taky to, jak sou zajímavě zkombinované barvy a přechází jedna do druhé. A co je typické pro obaly knih od Richelle Mead, postavy lidí, v tomto případě postava ženy, což se i tady podle mě hodí. Samotnou knihu jsem bohužel zatím ještě nečetla, ale sna bude tak dobrá jako je obálka a předchozí knihy Richelle Mead.


Tohle meme pořádá Syki.

Žádné komentáře:

Okomentovat