pondělí 11. července 2011

Pokrevní pouta

Pokrevní pouta = spin-off série k velice oblíbené Vampýrské akademii. Na stránkách nakladatelství domino se objevila oficiální anotace k této knize a dokonce i obálka :)

kliknutím zavřete oknoAnotace: 
Mladá královna Lissa Dragomirová si netradiční politikou nadělala u morojského dvora spoustu nepřátel, kteří by ji rádi odstranili. Je ale velmi dobře střežena, a tak se spiklenci zaměří na její nevlastní sestru Jill. Vědí totiž, že kdyby Jill zabili, Lissa by musela odstoupit a přenechat trůn někomu, kdo má alespoň jednoho žijícího příbuzného.
Po brutálním útoku na Jill se Morojové a dhampýři rozhodnout uklidit Jill někam do bezpečí. Kam ale? Po dlouhém zvažování dojdou k závěru, že mladou vampýrku by jistě nikdo nehledal ve světě lidí.
Jill má doprovázet a strážit alchymistka Sydney Sageová. Obě dívky se zapíší na lidskou školu, kterou navštěvují i Adrian Ivaškov a Eddie Castile. Kamarádi zpočátku řeší běžné problémy spojené se studiem na lidské škole, ale brzy začnou zjišťovat, že na téhle škole nejsou jediní, kdo potřebuje k životu krev…


Já už se tak těším! Akorát mě štve, že obálku pozměnili. Ten černý pruh a nápis se mi moc nelíbí. Originál je hezčí. Nápis je takový krásně ozdobný, kdežto ten náš je jen obyčejný.

Žádné komentáře:

Okomentovat